Новини

«Гірник-Спорт» у цифрах Wyscout у другому турі Першої ліги

«Гірники» виявилися найбільш коректною командою, довели, що кількість ударів ще не вирішує долю поєдинку, а гравці команди з Горішніх Плавнів серед лідерів у єдиноборствах, перехопленнях та ривках із просуванням.
Матч «Гірника-Спорт» із ФСК «Маріуполь» продемонстрував, що долю матчу не вирішує статистика. Маріупольці нанеси 21 удар (9 - у ствір), жоден з яких не виявився влучним. Натомість у «Гірника-Спорт» було лише шість ударів (три - у ствір), один з яких і вирішив долю поєдинку.
Також у грі 2-го туру у Горішніх Плавнях ФСК «Маріуполь» мав велику перевагу за володінням м’ячем – 68,8 відсотків. У «Гірника-Спорт» цей показник склав 31,3 відсотка.
«Гірник-Спорт» разом з «Інгульцем» стали двома командами групи «Б», які не пропускали м’ячів у 2-му турі.
«Гірник-Спорт» за втратами м’яча (96) став третьою командою у групі. Кращі за «гірників» були лише «Вікторія» (95) та ФСК «Маріуполь» (83). Також команда Валерія Куценка третя за глибокими передачами – 7.
Також «гірники» мають найкращі показники за заблокованими ударами (5 ударів) та є найкоректнішою командою туру (11 фолів).
Радіон Посєвікін серед лідерів за ривками з просуванням (4 ривки). Такий самий показник мають І. Когут («Лівий Берег») та Максим Мельничук («Інгулець»).
У обороні виявив себе капітан «Гірника-Спорт» Євгеній Мороз, який є лідером одразу по двом показникам: у перехопленнях (13) та у заблокованих ударах (4). Один заблокований удар має Екеміні Нсіні Еффіонг, один підкат на свій рахунок записав Олександр Подрезан.


Данило Дмитрєів має найкращий показник за єдиноборствами в обороні – 15, з яких виграно 8 (53 відсотки). Також у цього гравця третій показник за участю у єдиноборствах у атаці – 15 єдиноборств, з яких виграних два (13 відсотків).
Ілля Юрченко на десятій позиції за кількістю єдиноборств у обороні – 9 епізодів, з яких виграно 7 (78 відсотків).
Артем Нижник замкнув десятку найкращих гравців за участі у верхових єдиноборствах – 9, з яких виграно три (33 відсотки). Також цей футболіст має другий показник за фолами – п’ять порушень правил.
Денис Черниш замикає десятку гравців, які виконували аути – 11 разів захисник вводив м’яч із-за бокової лінії поля.


2023