Новини

«Гірник-Спорт» відзначає своє 29-річчя!

12 грудня – це день народження ФК «Гірник-Спорт», якому у цей день виповнилося 29 років. Клуб із Горішніх Плавнів є старожилом Професіональної футбольної ліги України, який продовжує свій розвиток і кожного сезону реалізує свої цілі!

«Гірник-Спорт» має яскраву історію, багато років – це один із провідних футбольних клубів Полтавщини, завдяки виступам якого по всій Україні знають про те, що футбол є у місті Горішніх Плавнів, що тут є багаторічні традиції та сотні вихованців місцевої футбольної школи, серед яких є ті, хто досяг успіхів як в спорті, так й у різних сферах життя. Вони стали лідерами своїх трудових колективів, вболівають та підтримують рідний «Гірник-Спорт».

Зараз «Гірник-Спорт» розвивається під керівництвом молодих та амбітних менеджерів. З приходом спортивного директора клубу Олексія Шалаєва та виконавчого директора «Гірника-Спорт» Віталія М’якініна клуб функціонує та гідно представляє місто Горішні Плавні у чемпіонаті Першої ліги, постійно демонструє прагнення до перемоги у Кубку України. Зараз клуб очолює амбітний тренерський колектив на чолі із молодим головним тренером Валерієм Куценком.

ФК «Гірник-Спорт» у такий тяжкий для країни час дякує за підтримку партнерам та людям, які є небайдужими до розвитку футболу у Горішніх Плавнях.

«Гірник-Спорт» постійно підтримують засновники Благодійного фонду Полтавського гірничо-збагачувального комбінату Костянтин Жеваго та голова правління ПРАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус, міський голова Дмитро Биков, а також підприємство «Феррострой» (керівник – Ігор Данько).

Протягом цього сезону у клубу з’явився новий партнер – компанія «Європабуд», яка виявила бажання підтримувати футбол у Горішніх Плавнях.

ФК «Гірник-Спорт» вітає всіх, хто протягом 29-ти років писав і продовжує писати велику історію клубу. Дякуємо ветеранам, гравцям і тренерам різних поколінь, співробітникам, партнерам клубу та, звісно ж, усім нашим уболівальникам. Завдяки вашій підтримці «Гірник-Спорт» продовжує рухатися вперед, домагаючись нових успіхів і перемог!

З днем народження, ФК «Гірник-Спорт»!

2023