«Гірник-Спорт» зіграв унічию із «Ворсклою» (U-19)

Команда із Горішніх Плавнів у Полтаві провела черговий контрольний поєдинок, який виявився результативним та був досить інтригуючим. Кожна з команд забила по три м’ячі.

«Ворскла» (U-19) – «Гірник-Спорт» - 3:3 (1:2)

Голи: Громенко Владислав, 1 (0:1), Лебедєв Сергій, 17 (0:2), Сердюк Артем, 43 (1:2), Овсянніков Іван, 46 (2:2), Сердюк Артем, 66 з пенальті (3:2), Подрезан Олександр, 82 (3:3).

Гра почалася зі швидкого голу у виконанні «Гірника-Спорт». Рахунок на першій хвилині відкрив Владислав Громенко, якому вдається забивати голи у третьому матчі поспіль. На 17-й хвилині «гірники» подвоїли рахунок завдяки голу Сергія Лебедєва, якому вдалося вразити ворота полтавської команди зі штрафного.

Перед самою перервою «Ворсклі» (U-19) вдалося відіграти один м’яч, а на початку другого тайму – зрівняти рахунок. На 66-й хвилині господарі вперше вийшли вперед у рахунку, коли реалізували пенальті. Втім, на 82-й хвилині Олександру Подрезану вдалося вразити ворота полтавської команди і встановити остаточний рахунок – 3:3.