Новини ДЮФК

Вуличний футбольний батл. Інтригуючий початок, воротар-голеадор

Дитячо-юнацький футбольний клуб «Гірник-Спорт» провів символічний турнір «Вуличний футбольний батл». Це змагання стало альтернативою традиційного «Дня клубу», який щорічно проводився у вересні. Через карантинні заходи традиційний «День клубу», який збирає не менше двохсот дітей та як мінімум півсотні їхніх батьків, вирішено було цього року не проводити.


Альтернативою святу «День клубу» став «Вуличний футбольний батл». Він розділений на дві частини. У першій відбувся турнір серед гравців вікових категорій 2007, 2008 та 2009 років народження. Юні футболісти були поділені за вуличним принципом. Якщо гравці живуть на одній вулиці у Горішніх Плавнях, то вони входять до однієї команди. Арбітрами на полі та тренерами команд були основні гравці головної команди «Гірник-Спорт».

Так, у ролі арбітрів були Олександр Чепелюк, який обслуговував матч-відкриття, а також Олексій Збунь, якому було довірено працювати на фінальному матчі. Асистентами арбітрів спробували себе Сергій Герасимець, Роман Жмурко та Андрій Білобровка. А ось тренерами були Олександр Чепелюк, Данило Карась, Ілля Малишкін, Сергій Суханов та інші.


Тренерський штаб однієї із команд "Вуличного футбольного баттла" ДЮФК "Гірник-Спорт" - Єгор ТВЕРДОХЛІБ, Ілля МАЛИШКІН та Ярослав ГОМЕНКО.

За підсумками турніру перемогу на змаганні оформила команда вулиці Конституції, яка у фіналі переграла команду вулиці Героїв Дніпра із рахунком – 2:0. До речі, обидва голи забив голкіпер команди «Гірник-Спорт» (U-14) Назар Дігтярьов, який цього разу виявив себе на позиції форварда. У якості тренера діями майбутніх переможців керував захисник «Гірника-Спорт» Сергій Суханов, який міг би стати володарем неофіційного призу «Найбільш емоційного тренера».  

Третє місце у збірної усіх вулиць, четвертими стали представники команді вулиці Добровольського. 
На церемонії нагородження усі юні футболісти отримали сувеніри із символікою футбольного клубу «Гірник-Спорт»: значки, браслети та невеличкі сумочки. Експеримент, пов’язаний із карантином вдався: юнаки отримали багато позитиву від футбольних баталій на натуральному травяному газоні головного стадіону спорткомплексу «Юність». Нагородження проводили президент ФК «Гірник-Спорт» Петро Каплун, головний тренер команди «Гірник-Спорт» Ігор Жабченко, старший тренер ДЮФК «Гірник-Спорт» Олександр Бідник, а також гравці «Гірника-Спорт» Юрій Батюшин, Олексій Збунь та інші. Друга частина «Вуличного футбольного батлу» пройде через кілька днів. У ній братимуть участь представники молодших вікових категорій ДЮФК "Гірник-Спорт".2020