Новини

«Нива» Т – «Гірник-Спорт» - 1:0. 4 тур

У матчі 4-го туру у Тернополі «Гірник-Спорт» у чемпіонаті України Першої ліги провів виїзну гру проти «Ниви». Це була шоста зустріч у історії взаємовідносин цих команд.

«Нива» Т – «Гірник-Спорт» - 1:0. Гол: Семенина Ігор, 4 (1:0).

«Нива» (Тернопіль): 1. Механів, 50. Дворовенко, 21. Вовченко, 33. Демчук, 5. Хруставка, 15. Мороз, 7. Семенина (24. Козак, 84), 8. Дедух (17. Волохатий, 58), 88. Проців, 10. Різник (99. Малащук), 9. Кисленко (23. Бичек, 58).

Запасні: 71. Жупанський, 65. Васько, 4. Зінь, 2. Скакун, 18. Кобеля, 77. Мемешев, 11. Гатала.

Головний тренер – Ігор Климовський.

«Гірник-Спорт»: 23. Кліщук, 3. Чуєв, 5. Кравчук (к), 24. Цвіренко, 14. Шинкаренко, 7. Сьомка (18. Бруно, 60), 10. Паламар (9. Романов, 77), 8. Мильченко, 16. Ямполь (22. Твердохліб, 54), 77. Яворський (17. Кожевніков, 71), 11. Понєдєльнік.

Запасні: 26. Клімов, 19. Сафіханов, 15. Черниш.

Головний тренер – Ігор Жабченко.

Арбітр - Кристина Козорог (Київська область).

Попередження: Мильченко, 73, Понєдєльнік, 81.

У попередніх п’яти зустрічах перевага була на боці «Гірника-Спорт», який виграв три зустрічі, при чому «гірники» двічі перемагали «Ниву» у Тернополі, а ще одного разу супернику була зарахована технічна поразка. У «Ниви» було дві перемоги, які тернополяни оформили на полі суперника.

Гра почалася із швидкого голу, який вдалося забити господарям. На 4-й хвилині Ігор Семеніна виконав удар здалеку, після якого м’яч влетів у нижній кут воріт Андрія Кліщука – 1:0 на користь господарів. Потім на 10-й хвилині Вадим Яворський виконав дальній постріл після розіграшу штрафного, але м'яч пройшов поруч зі стійкою воріт.

Надалі «Гірник-Спорт» намагався проводити швидкі атаки, але небезпечних моментів з боку гостей майже не було. «Нива» ледве не подвоїла рахунок на 32-й хвилині, коли простріл не вдалося замкнути Сергію Кисленку.
Одразу після цього мав можливість влучити у ворота Артем Сьомка, але його удар заблокували. Ще в одному епізоді голкіпер «Ниви» Максим Механів вступив у гру після небезпечного навісу з боку Андрія Понєдєльніка.
Більш жвавим був початок другого тайму. За перші п’ятнадцять хвилин команди створили більше моментів, ніж за усію першу половину. Другий тайм «Нива» знову почала створювати моменти. Спочатку м’яч влучив у стійку воріт Кліщука після невеличкого рикошету. А після кутового вже сам Кліщук врятував, коли відбив м’яч у дуже небезпечному моменті.

Пізніше вже «Гірник-Спорт» відповів небезпечною атакою, яку ударом із-за меж штрафного майданчику робив Ямполь, але Механів зреагував на цей удар. Здавалося це був найбільш небезпечний момент у «Гірника-Спорт», але через мить після розіграшу кутового, був дуже небезпечний удар, після якого «Ниву» від голу врятувала лише поперечина.

На 75-й хвилині у Єгора Твердохліба була спроба зробити дальній удар, але м'яч після рікошету летів вже не так сильно до воріт.

Після проведенних замін "Нива" намагалася більше уваги приділити обороні. "Гірник-Спорт" намагався створювати небезпеку воротам суперника, але ледве не пропустив другий гол наприкінці зустручі. На останніх хвилинах Волохатий на високій швидкості мчав до воріт Клішука, але удар у гравця гостей не вийшов.

У підсумку змінити рахунок до кінця зустрічі "Гірнику-Спорт" не вдалося. Не допоміг і прихід Андрія Кліщука у штрафний майданчик суперника під час виконання стандарту у останній атаці.

"Нива" вперше за історію зустрічей із "Гірником-Спорт" оформила домашню перемогу у зустрічах із командою з Горішніх Плавнів.

Наступну гру у чемпіонаті "Гірник-Спорт" проведе у неділю, 22 серпня. У домашньому матчі 5-го туру "Гірник-Спорт" зіграє із донецьким "Олімпіком". Початок зустрічі - о 15:30.

До цього у "Гірника-Спорт" 18 серпня відбудеться матч другого попереднього раунду у Кубку України із "Перемогою" у Дніпрі. Початок - о 17:00.