Новини

«Гірник-Спорт» виграв у «Стандарта» і вийшов у півфінал «Кубка Віктора Пожечевського»

«Гірник-Спорт» виграв заключний матч групового етапу турніру «Кубок Віктора Пожечевського». Гра зі “Стандартом” із Нових Санжар була вирішальною і завершилася перемогою команди із Горішніх Плавнів із рахунком - 3:0.

У першому таймі «Гірник-Спорт» забив два швидкі голи, авторами яких стали Руслан Паламар та Кирило Книш, який перебуває на перегляді.

Перед самою перервою ворота «Гірника-Спорт» врятував голкіпер Георгія Клімов, який потягнув пенальті від Дениса Бондаренко. Після перерви третій гол оформив гравець, який перебуває на перегляді у «Гірнику-Спорт».

У півфіналі турніру «Кубок Віктора Пожечевського» на гірників очікує «Олімпія» із Савинців, яка стала переможцем у групі “А”. Цей матч заплановано провести 14 лютого у Полтаві.