Новини

ФК «Гірник-Спорт» виповнилося 27 років!

12 грудня 1994 року є історичним днем для футбольного клубу «Гірник-Спорт». Сьогодні один із найстабільніших клубів ПФЛ України відзначає своє 27-річчя!

Свого часу ФК «Гірник-Спорт» був одним із перших клубів, який стояв у витоків створення Професіональної футбольної ліги України та постійно виступав в усіх чемпіонатах професійних змагань. Найвагомішими успіхами «Гірника-Спорт» є здобуття золотих медалей Другої ліги у сезоні 2013-2014 років. Наступного року у дебютному виступі Першої ліги «гірники» здобули бронзові медалі. Усі ці здобутки наша футбольна команда виборола під керівництвом тренера Ігоря Жабченка, який і сьогодні очолює тренерський колектив «Гірника-Спорт».

Сьогодні «Гірник-Спорт» - це амбітний клуб, який прагне перемагати у кожному матчі, дає бій супернику будь-якого рівня та дарує радість своїм вболівальникам. Наша команда на мажорній ноті завершила першу частину чемпіонату України у Першій лізі за підсумками якої йде на високому шостому місці. Такий високий результат це заслуга керівництва клубу спортивного директора Олексія Шалаєва та виконавчого директора Віталія М`якініна, які роблять усе можливе, аби команда та клуб прогресували з кожним днем. Молоді і амбітні керівники клубу знайшли спільну мову із тренерським штабом та командою і це стало запорукою успішної роботи клубу.Візиткою футбольного клубу із Горішніх Плавнів є його інфраструктура, яка дозволяє якісно готуватися головній команді, а також виховувати юних футболістів у дитячо-юнацькому футбольному клубі «Гірник-Спорт», в якому на сьогодні займаються більше трьохсот вихованців ДЮФК «Гірник-Спорт».Цього року клуб ставить нові завдання та нові високі цілі із виховання молодого покоління футболістів. Створена команда «Гірник-Спорт-2», яка виборола цього року два трофеї, до виховання залучені молоді футбольні тренери, колектив яких очолив багаторічний екс-капітан «гірників» - старший тренер ДЮФК «Гірник-Спорт» Володимир Корольков. Дуже приємно, що усі соціальні ініціативи «Гірника-Спорт» завжди знаходили прихильників та партнерів, одним із надійних серед яких є підприємства групи компаній Ferrexpo (Полтавський, Єристівський та Біланівський гірничо-збагачувальні комбінати). Разом з ними ми робимо дуже важливу справу – створюємо усі умови для виховання юного покоління футболістів.

ФК «Гірник-Спорт» дякує за підтримку засновникам Благодійного фонду Полтавського гірничо-збагачувального комбінату Костянтину Жеваго та голові правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктору Лотоусу, а також міському голові Дмитру Бикову за сприянні у розвитку клубу.


Вітаємо із днем народження усіх вболівальників «Гірника-Спорт», футболістів та їхніх рідних, вихованців ДЮФК «Гірник-Спорт» та їхніх батьків, а також усіх працівників клубу. Бажаємо Вам міцного здоров’я та завжди любити футбол, вірити у свій успіх та дякуємо Вам за підтримку наших команд, які знаходяться у системі «Гірника-Спорт»! Разом ми є родиною «Гірника-Спорт» і спроможні досягти усіх високих цілей! Разом йдемо вперед і впевнено крокуємо до подальших перемог та успіхів клубу! З днем народження найкраща команда з яскравою історією та вірними вболівальниками!
2021