«Гірник-Спорт» переміг молодіжку «Ворскли»

«Гірник-Спорт» - «Ворскла» (U-21) – 2:0 (1:0). Голи: ГНП, 1 (1:0), Герасимець, 63 (2:0).

«Гірник-Спорт» (1-й тайм): Жмурко, Малишкін, Шопін-к, Д.Твердохліб, ГНП, Петрусенко, Черниш, ГНП, ГНП, ГНП, Є. Твердохліб.

«Гірник-Спорт» (2-й тайм): Клімов, Суханов, Векляк, Карась, Герт, Чепелюк, Батюшин,Гоменко, Мурза, ГНП, Герасимець.

У першому таймі «гірники» провели матч експериментальним складом з чотирма потенційними новачками та вихованцем ДЮФК «Гірник-Спорт» 17-річним Дмитром Твердохлібом, який грав на позиції центрального захисника.
«Гірник-Спорт» зумів забити швидкий гол вже на першій хвилині: потенційний новачок нашої команди перехопив м’яч після неточної передачі центрального захисника «Ворскли» і на швидкості наблизився до воріт і пробив у ближній від голкіпера кут – 1:0. Вже через дві хвилини «Гірник-Спорт» мав нагоду збільшити рахунок, але голкіпер суперника цього разу відбив м’яч після небезпечного удару. На 15-й хвилині знову гостей врятував голкіпер, коли відбивав удар з близької відстані. Обидві ці загрози йшли лівим флангом «Гірника-Спорт».

На 25-й хвилині вже Роман Жмурко ліквідував загрозу, коли вчасно вийшов із воріт і випередив на мить гравця «Ворскли» (U-21). Через дві хвилині гості нанесли удар із меж штрафної площі, але м’яч потрапив у захисника «Гірника-Спорт». На 28-й хвилині «Гірник-Спорт» відповів атакою, яку ударом завершав Єгор Твердохліб, але воротар гостей відбив цей м’яч. На 32-й хвилині удар наносив Олександр Петрусенко, але м’яч попрямував вище воріт. Через дві хвилини Петрусенко знову атакував ворота суперника ударом із-зі меж штрафної, але цього разу вже воротар у стрибку відбив м’яча рукою. У «Гірника-Спорт» було ще дві нагоди збільшити рахунок, але спочатку удар Єгора Твердохліба заблокували захисники, а потім м’яч після дальнього пострілу пройшов повз ворота.

У другому таймі склад «Гірника-Спорт» був змінений – з’явилися гравці основного складу команди. На 50-й хвилині після передачі Сергія Герасимця - Юрій Батюшин пробив вище воріт. Через дві хвилини вже сам Герасимець ударом головою пробивав впритул з лінії вратарської, але потрапив у воротаря. Потім вже «Ворскла» небезпечно атакувала, але загрозу ліквідував вчасний вихід з воріт Георгія Клімова. Цілив у дев’ятку воріт і Юрій Батюшин, але його удару на 55-й хвилині забракувало влучності.. Згодом, на 61 хвилині, Артур Мурза пробив вище воріт.

На 63-й хвилині «Гірник-Спорт» нарешті подвоїв рахунок. Новачок нашої команди Андрій Герт зробив довгу верхову передачу з лівого флангу на Батюшина, який в один дотик направив м’яча на Герасимця і той ударом головою вразив ворота «Ворскли» (U-21) – 2:0. Надалі рахунок мав збільшуватися. Гості намагалися проводити контратаки, але вони не були небезпечними.

А ось у «Гірника-Спорт» довести рахунок до розгромного було кілька можливостей. На 65- хвилині Ярослав Гоменко атакував ворота гостей ударом головою, но м’яч потрапив до рук голкіпера. Вкотре Юрій Батюшин пробивав здалеку, але голкіпер був на місці. Пізніше, на 82-й хвилині, ледве Сергій Герасимець не оформив дубль, але знову на шляху м’яча був воротар ворсклян. Через три хвилини Артур Мурза прямував до м’яча, але впав, коли боровся за м’яч із воротарем у штрафному майданчику гостей із Полтави. Але арбітр на побачив у цьому епізоді порушення правил. Наприкінці матчі «гірники» провели ще одну комбінацію, але перетасовка у штрафному майданчику гостей не привела до третього голу. Отже матч так і завершився перемогою "Гірника-Спорт" у два м'ячі.

Тепер «Гірник-Спорт» готуватиметься до матчу 2-го туру із «Чорноморцем». Ця гра відбудеться у п’ятницю, 11 вересня, у Одесі.