Новини

Артем Сьомка залишає «Гірник-Спорт». Півзахисник подякував клубу із Горішніх Плавнів за безцінний досвід

Півзахисник «Гірника-Спорт» залишає «Гірник-Спорт». Він подякував клубу за час, проведений у команді та можливість виявляти себе на футбольному полі у важкий для країни час.
Артем Сьомка провів у «Гірнику-Спорт» два з половиною роки, протягом яких зіграв за «гірників» 50 матчів та забив 4 м’ячі.
Цей 25-річний півзахисник встиг пограти із багатьма партнерами та набути досвіду у матчах із різними суперниками. Півзахисник «гірників» розповів про свої враження від весняної частини чемпіонату та про подальше своє майбутнє.

- Артем, як оцінюєш той колектив, який створив головний тренер Сергій Дірявка?

- Думаю, що нам вдалося стати єдиним цілим, незважаючи на те, що було не так багато часу, а усі гравці зібралися протягом лютого та березня під час зборів. В нас було багато молодих гравців, які зробили перші кроки у професіональному футболі. Це відбулося завдяки довіри до них з боку тренерського штабу.

- У цьому новому колективі ти був одним із досвідчених гравців та лідером. Як тобі такий статус?

- Відчував відповідальність. Намагався допомагати молодим гравцям, для яких ці вісім матчів весняної частини чемпіонату стали справжнім випробуванням. Комусь із гравців завадили виявити себе травми, у когось було не так багато ігрового часу, але і на тренуваннях, і за межами поля ми всі підтримували один одного та до кінця вірили, що нам вдасться виконати головне завдання - зберегти місце у першій лізі.
- Яка головна причина того, що «Гірнику-Спорт» так і не вдалося залишити останній рядок таблиці?

- Можливо нам не вистачило часу, про що й неодноразово казав головний тренер «Гірника-Спорт» Сергій Дірявка. Так, був момент, коли ми почали рух вперед та були на сьомому місці, але мабуть нашому молодому колективу не вистачило досвіду у боротьбі за виживання. Якесь невезіння було у низці поєдинків, де ми вели у рахунку, але у підсумку втратили очки, яких на вистачило для того, аби залишити останній рядок таблиці.

- Яка твоя подальша доля? Плани на коротке літнє міжсезоння?

- В мене була бесіда зі спортивним директором ФК «Гірник-Спорт» Олексієм Шалаєвим, який пішов мені на зустріч та надав шанс на подальший розвиток моєї кар“єри. Незважаючи на те, що у мене з «Гірником-Спорт» півроку діє контракт, Олексій Едуардович за моїм проханням дав згоду відпустити мене, якщо в мене буле гідна пропозиція від інших клубів. Цей вчинок заслуговує на повагу та доводить, що «Гірнику-Спорт» поважають гравців та йдуть їм на зустріч. Я хочу подякувати «Гірнику-Спорт» за довіру та досвід, який я отримав протягом двох з половиною років. Про цей клуб в мене залишаються лише гарні спогади. Кожного дня я тут відчував підтримку та впевненість у своїх силах.

Дмитро Булига, пресслужба ФК «Гірник-Спорт».
2023