Новини

«Гірник-Спорт» не набрав очок у Сумах

Долю матчу на стадіоні «Ювілейний» вирішив швидкий гол, який вдалося забити господарям поля. «Гірник-Спорт» відповів кількома небезпечними атаками ще до перерви, але як у першому таймі, так і у другому, вразити ворота «Вікторії» так і не вдалося.

«Вікторія» (Суми) – «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – 1:0. Гол: Шаврін Вадим, 9 (1:0). Чемпіонат України. Перша ліга. 5 тур. Суми. Стадіон «Ювілейний». 28 серпня. + 27 градусів. Арбітр – Ігор Сташук (Чернігів).

Попередження: Нелін, 28, Мишенко, 38 – Нижник, 88.

«Вікторія»: Литвиненко, Бичков (Зозуля, 76), Сасовський (Курелєх, 80), Нелін (к), Ульянов, Покотилюк, Долінський, Мишенко (Чеглов, 65), Шаврін (Байдал, 46), Машталір (Шпирьонок, 65), Галенко. Запасні: Шеліхов, Савченко, Сахно, Євпак. Головний тренер – Анатолій Безсмертний.

«Гірник-Спорт»: Проценко, Шептіцький, Мороз (к), Юрченко, Черниш, Черткоєв (Петров, 82), Дмитрієв (Нижник, 60), Кальчук, Молько (Еффіонг, 60), Орнат (Посєвкін, 46), Жуков (Гора, 71). Запасні: Веклич, Подрезан. Головний тренер – Валерій Куценко.

У Сумах молодим гравцям «Гірника-Спорт» протистояв досвідчений колектив «Вікторії», в якому чимало гравців категорії «30+». Кольори команди із Сум захищають одразу чотири екс-гравці «гірників», троє з них вийшли у основному складі суперника – Богдан Бичков, Ярослав Галенко та Андрій Нелін, який вигравав з «Гірником-Спорт» ще «золото» Другої ліги у сезоні-2013/2014 та «бронзу» у Першій лізі у наступному сезоні 2014/2015. Зараз Андрій Нелін є старожилом «Вікторії», в якій виступає вже протягом шести років, ще з тих часів, коли «Вікторія» представляла Миколаївку та виступала у аматорах. Ще один екс-гірник Валерій Курелех з перших хвилин матчу був серед запасних.

Господарям поля у дебюті матчу вдалася результативна атака. На 9-й хвилині Сергій Машталир виконав навіс, який ударом головою з близької відстані результативно замкнув Вадим Шаврін. Свого часу цей гравець також перебував на перегляді у «Гірнику-Спорт», але до підписання контракту справа із командою із Горішніх Плавнів тоді не дійшла.

Після пропущеного голу «гірники» створили непоганий момент, коли Владислав Молько на 15-й хвилині ударом головою атакував ворота «Вікторії», але голкіпер забрав м’яч.

На 21-й хвилині Євгеній Мороз замикав навіс після стандарту, але удар у капітана «Гірника-Спорт» не вийшов. Не пройшло й хвилини, й Микита Жуков виходив до воріт «Вікторії». У гравця «Гірника-Спорт» був варіант віддати м’яч на вільного Молька, який був перед порожніми воротами, але форвард «гірників» вирішив пробити з гострого кута: м’яч влучив у каркас воріт.

На 29-й хвилині Максим Шептіцький спробував зі штрафного удару закрутити м’яч у дев’ятку, але м’яч пройшов вище воріт.

Мала шанс подвоїти рахунок і «Вікторія», коли на 37-й хвилині ударом головою пробивав Максим Покотилюк, але «Гірник-Спорт» врятувала стійка воріт.

Другий тайм розпочався із дальнього пострілу з боку «Гірника-Спорт», але м’яч забрав голкіпер. Потім команди обмінялися небезпечними ударами. У «Вікторії» Богдан Мишенко пробив повз ворота, а у «Гірника-Спорт» Микита Жуков пролив не сильно і воротар «Вікторії» Олександр Литвиненко забрав цей м’яч. Потім ворота господарів атакував Радіон Посєвкін, але його дальній постріл не вийшов влучним. Дуже небезпечною була друга спроба Мишенка атакувати ворота «Гірника-Спорт», але Ярослав Проценко зреагував на цей удар.

Дуже гаряче було біля воріт «Гірника-Спорт» після стандарту на 66-й хвилині. У цьому епізоді після навісу гостей врятувала реакція голкіпера Ярослава Проценка, який спочатку відбив м’яч прямісінько у поперечину, а потім витягнув м’яч, який у повітрі ледве не перетнув лінію воріт.

«Гірник-Спорт» відповів ударом Еффіонга на 69-й хвилині: м’яч, який був спрямований у дальній кут воріт, не потрапив до цілі. Команди не припиняли боротьбу до останніх хвилин. У заключній частині більше атакував «Гірник-Спорт», але справа до гольових моментів не доходила, тож переможцями у цьому матчі стали господарі поля.

Після цього поєдинку «Гірник-Спорт» із шістьма очками перемістився з четвертої на шосту сходинку. У таблиці «гірників» обійшли «Полтава» та «Металург». Свій наступний матч команда із Горішніх Плавнів знову проведе на виїзді. У неділю, 3 вересня, «Гірник-Спорт» гратиме у гостях із «Діназом» із Вишгорода.