Новини

Дедух: «Наш молодий колектив має бажання виявити себе у Першій лізі»

- Руслан, які в тебе залишилися враження від матчів, які вже зіграв "Гірник-Спорт"?

- У кожному матчі ми могли досягати позитивного результату, особливо негативні спогади пов’язані із домашньою грою із «ВПК-Агро». Тут ми були близькі до перемоги, але програли.

- Як відчуваєш себе у «Гірнику-Спорт»?

- Відчуваю себе чудово. Підготовка до другої частини чемпіонату пройшла на якісному рівні. Без проблем освоївся у колективі. Є всі умови для роботи, аби досягати позитивного результату.

- Де тобі найбільш звично грати? У «Гірнику-Спорт» ти діяв на позиції півзахисника, захисника, а у другому таймі гри із «Миколаєвом» ти більше був зосереджений на атаку.

- Більш звична позиція для мене у півзахисті — на фланзі або у центрі півзахисту.

- «Гірнику-Спорт» не вдалося зіграти із тернопільською «Нивою». Як заповнили цю паузу?

- Був тренувальний процес, проводили заняття. Працювали по два тренування на день. Нажаль, ми не зіграли з «Нивою». Це мій колишній клуб в мене до них є свої питання, так би мовити. Сподіваюсь, що ще зіграю проти цього клубу.

- Які саме питання?

- Особливо ніяких, чисто у спортивному плані хотілося зустрітися з ними.

- Розкажи, де ти почав грати у футбол та за які клуби виступав?

- Я родом із Чернігова. Тут почав грати у ДЮСШ «Юність». Потім я опинився у футбольній школі ФК «Львів», із якої потрапив до команди «Ворскла» (U-19). Потім знову в мене був ФК «Львів». Затим була команда «Калуш», з якою ми дійшли до 1/8 фінала Кубка України, надалі була тернопільська «Нива». З неї я і потрапив до «Гірника-Спорт».

- Чи слідкуєш за якоюсь з цих команд особливо?

- Приділяю увагу усім, по можливості дивлюся матчі усіх цих команд. Також вболіваю і за «Десну», оскільки вона представляє моє рідне місто.


- Чи все гарно у побутовому плані у команді?

- Все добре, колектив в нас чудовий. Велика перевага у тому, що в нас молодий колектив і ми усі бажаємо виявити себе у Першій лізі.

- Про що мрієш, які ставишь собі завдання? Як оцінюєш цей етап кар“єри, під час якого ти опинився у «Гірнику-Спорт»?

 - Переїзд до Горішніх Плавнів, це гарний крок у моїй кар’єрі. Хотілося б досягти із «Гірником-Спорт» позитивного результату у матчах, що залишилися. Надалі час покаже, як буде складатися моя кар’єра.
*   *   *
2021