«Гірник-Спорт» виграв у ФК «Кременчук» і вийшов у фінал благодійного турніру на підтримку ЗСУ

«Гірник-Спорт» вийшов у фінал першого благодійного турніру з футболу на підтримку ЗСУ "Разом до перемоги!", який проводить Асоціація футболу Кременчука. На стадіоні «Кремінь-Арена» «гірники» у півфіналі турніру виграли у ФК «Кременчук» із рахунком - 5:1.

Раніше у матчах групового етапу цього турніру виступав «Гірник-Спорт-2», але зараз головна команда «гірників» почала підготовку до сезону і скористалася можливістю перевірити потенційних новачків, серед яких багато молоді, а також надати ігрову практику гравцям, які раніше були у команді.

Вже у дебюті матчу «Гірник-Спорт» зумів двічі вразити ворота суперника. М’ячі у ворота ФК «Кременчук» влетіли на 4-й та 13-й хвилинах. А потім, за рахунку 2:0, через повітряну тривогу у команд протягом години виникла вимушена пауза.
Коли гру було продовжено, на 37-й хвилині «Кременчук» зумів відіграти один м’яч. На перерву команди пішли за рахунку – 2:1 на користь "Гірника-Спорт".

У другому таймі , як і до перерви, «Гірник-Спорт» володів територіальною перевагою, яку втілив у три забиті м’ячі. На 49-й, 60-й та 87-й хвилинах.

Цікаво, що четвертий гол у ворота ФК «Кременчук» забив центральний захисник «Гірника-Спорт» Максим Цвіренко, який діяв у цьому матчі із капітанською пов’язкою і коли забивав гол, діяв, як справжній форвард.
Остаточний рахунок – 5:1, встановив Владислав Громенко. До цього усі м’ячі забивали гравці, які перебувають на перегляді.

Завдяки цій перемозі «Гірник-Спорт» отримав ще одну контрольну гру, яка пройде у рамках фіналу першого благодійного турніру на підтримку ЗСУ "Разом до перемоги!", який проводить Асоціація футболу Кременчука.