Якби не офсайд у Еффіонга... Гірник-Спорт поступився "Металісту 1925"

Команді із Горішніх Плавнів до останніх хвилин вдалося тримати інтригу у домашньому кубковому матчі четвертого попереднього етапу із командою УПЛ – харківським «Металістом 1925». Втім, після перемоги гостей із рахунком (3:1) далі крокують у турнірі саме харків’яни.

«Гірник-Спорт» - «Металіст 1925» - 1:3. Голи: Арі Моура, 59 (0:1), Юсов Дмитро, 76 (0:2), Еффіонг, 76 (1:2), Дмитренко Володимир, 90+4 (1:3). Кубок України. Четвертий попередній етап. Горішні Плавні. Стадіон спорткомплексу «Юність». 23 серпня. + 26 градусів.

«Гірник-Спорт»: Проценко, Шептіцький, Мороз-к, Юрченко, Черниш, Черткоєв, Дмитрієв (Подрезан, 72), Гора (Нижник, 60), Молько (Еффіонг, 72), Петров (Орнат, 70), Жуков.

Запасні: Веклич, Кальчук, Козлов, Чібуезе.

Головний тренер: Валерій Куценко.

«Металіст 1925»: Потімков, Коваленко, Червак, Курило, Рудавський, Мартинюк, Арі Моура, Кравченко, Ногейра, Абдуллаєв, Чирук.

Запасні: Сидоренко, Капінус, Безуглий, Ременюк, Дмитренко, Казаеш, Юсов.

Головний тренер: Едмар Галовський.

Попередження: Молько, 12, Гора, 31, Орнат, 89 – Курило, 84, Ногейра, 90+1.

Арбітр – Дмитро Євтухов (Дніпро). Асистенти – Василь Остапчук (Львів), Андрій Семенов (Дніпро).

Четвертий арбітр – Павло Плєшко (Кременчук). Спостерігач УАФ – Василь Мельничук (Сімферополь). Делегат УАФ – Олександр Дігтяр (Полтава).
Кубкова дуель «Гірника-Спорт» із представником української прем’єр-ліги. Вона відбулися у Горішніх Плавнях та виявила володаря путівки до однієї восьмої фіналу. У гості до «Гірника-Спорт» приїхав «Металіст 1925», який протягом трьох сезонів виступає в УПЛ.

Господарі поля витримали стартовий натиск гостей, а потім створили чудовий момент на 14-й хвилині. Але у цій ситуації удар Єгора Петрова прийшовся у голкіпера харків’ян. Ще один чудовий шанс у того ж Єгора Петрова був на 42-й хвилині. Втім тут знову м’яч відбив голкіпер «Металіста 1925». У гостей куди більше було таких моментів, у деяких з них чудово себе виявив голкіпер «Гірника-Спорт» Ярослав Проценко. В одному із динамічних епізодів воротар «гірників» відбив удар, а потім вже після добивання гравця харків’ян вже із офсайду м’яч влучив у поперечину.

Під час перерви була оголошена повітряна тривога, яка тривала майже півтори години. Коли гра відновилася гості впевнено почали другий тайм та засмутили «Гірник-Спорт». На 59-й хвилині бразилець харків’ян Арі Моура відкрив рахунок.

Ще одна спроба «Металіста 1925» атакувати ворота «гірників» виявилася вдалою. На 75-й хвилині Дмитро Юсов відправив м’яч у сітку воріт.
Вже в наступній атаці «Гірник-Спорт» відіграв один м’яч. Голкіпер господарів Ярослав Проценко закинув м’яч на Еффіонга, якому вдалося переправити м’яч у ворота суперника – 1:2.
Потім Еффіонг забив свій другий гол, але взяття воріт не було зафіксовано через офсайд. Інтрига матчу тривала до останніх хвилин, поки «Металіст 1925» не забив третій гол. Остаточну крапку у матчі поставив Володимир Дмитренко, який продемонстрував індивідуальну майстерність та встановив остаточний рахунок – 3:1 на користь харків’ян.

«Гірник-Спорт» після двох пройдених етапів завершив свої кубкові виступи у четвертому попередному етапі.
«Гірник-Спорт» тепер зосередиться на матчах чемпіонату України Першої ліги. У понеділок, 28 серпня, команда із Горішніх Плавнів проведе виїзну зустріч 5-го туру із сумською «Вікторією». Початок матчу - о 15:00.