Ефективний Елла, День Бабака та «армієць» Литовченко

«Гірник-Спорт» – СК «Полтава» – 1:1. Голи: Місяйло Андрій, 17 (0:1), Литовченко Олексій, 65 (1:1). 3 лютого 2021 року. м. Горішні Плавні. Стадіон спеціалізованої загальноосвітньої школи № 5 імені Людмили Бугаєвської.

Матчем із СК «Полтава» команда з Горішніх Планів завершила свій перший тренувальний зимовий збір. У першому таймі гості діяли дуже сміливо і провели кілька небезпечних атак. Гол було забито після стандарту на 17-й хвилині.

Після подачі з кутового м'яч у сітку воріт "Гірника-Спорт" відправив Андрій Місяйло. Склалося враження, що цей гравець перебував у положенні поза грою, про що сигналізували майже усі гравці «гірників», але суддівська бригада зафіксувала положення "поза грою". До перерви СК «Полтава» не скидала обертів, частіше з'являлися на половині поля суперника і гравці «Гірника-Спорт», але моментів у господарів було не так багато. До перерви екс-голкіпер «Гірника-Спорт» Віталій Мирний зберіг ворота «Полтави» «сухими».

Костянтин ЯЦИК грав у другому таймі із пов'язкою капітана.

Після перерви команди змінили склади. Після першого тайму Олександр Чепелюк передав капітанську пов’язку одному із потенційних новачків «гірників» Костянтину Яцику. у обороні полтавців вийшов відомий футболіст екс-гравець «Шахтаря» та «Ворскли» Олександр Чижов. «Гірник-Спорт» у другому таймі грав активніше у атаці. Після перерви у «гірників» гру пожвавив Кен Елла, який відомий по виступам у "Інгульці", а у цьому матчі діяв під 8-м номером, під яким ми звикли бачити багаторічного капітана Володимира Королькова. Він був присутнім на цьому матчі, але вже у ролі дитячого тренера.

Кен Елла, який свого часу входив до молодіжного складу «Барселони», а зараз приїхав після перебування в узбекському «Машалі», кілька разів вдало діяв у відборі і одна з таких дій принесла користь. На 65-й хвилині екс-гравець «Інгульця» відібрав м'яч у центі поля і швидко віддав передачу на форварда, який знову таки в один дотик відправив м'яч у кут воріт СК "Полтава" – 1:1.

Забитм м'ячем відзначився Олексій Литовченко, який приїхав на перегляд до "Гірника-Спорт". Цікаво, що 24-річний вихованець київського футболу протягом трьох сезонів грав у тернопільській «Ниві». На кар’єру гравця не вплинув той факт, що він проходив службу в армії. Свого часу гравець виступав у збірній України U-17 та виступав за дубль київського «Арсеналу». Останній клуб Литовченка – друголігова «Черкащина».

І хоча гол Литовченка не був переможним, він трохи пожвавив настрій вболівальникам та став невеличким подарунком тренеру воротарів «Гірника-Спорт» Олександру Бабаку. У день гри він святкував свій День народження. Напередодні, Олександр Михайлович разом з усіма гравцями та тренерами згадував, що 2 лютого – це День бабака – популярне в Канаді та США свято. Тож, можна сказати, що у «Гірнику-Спорт» американський День бабака змінився українським Днем Бабака.

«Гірник-Спорт» завершив свій перший зимовий тренувальний збір. Гравці та тренери команди отримали три дні відпочинку, аби продовжити роботу зі створення нової команди.