Новини

Юрій Сак: «Додатковий час був зайвий, треба було одразу бити пенальті»

Тренер команди «Гірник-Спорт» прокоментував події кубкового півфіналу із «Олімпією», в якому команда з Горішніх Плавнів здобула перемогу у серії пенальті.


- Цей матч, як і інші ігри цього турніру проходять напружено. І гра з «Олімпією» цьому підтвердження, - розповідає Юрій Сак. -  У нас була невелика територіальна перевага, проте в цілому гра була рівною. А гольових моментів буле не так багато, що у нас, що у них.

У другому таймі ми забили хороший м'яч з дальньої дистанції. На жаль, за десять хвилин до завершення основного часу ми пропустили гол. Все ж таки два тайми по 15 хвилин у додатковий час, на цьому етапі не варто проводити, треба одразу бити серію пенальті. Раз такий регламент, то команди повинні його виконувати.

Дійшла серія до пенальті і у нас вдало Жмурко відіграв у воротах — потягнув два удари. Виграли по пенальті. Рухаємося далі У нас не самоціль була виграти в «Олімпії». Ми йдемо поетапно, по плану, тому завтра два тренування. Ми не розслабляємося.

- Тобто після такої яскравої перемоги у півфіналі шампанське відкривати зарано?

- Яке шампанське? Ми лише вийшли у фінал (сміється тренер).

- Зіграти такі поєдинки у рамках турніру, це набагато краще, ніж просто провести контрольний матч,в якому менше уваги на результат?

- Будь-яка контрольна гра з хорошим міцним суперником приносить користь. Якби це був не турнір, то грали б з «Краматорськом». Тому все заплановане. Під суперника ми не підлаштовуємося, головне отримувати ігрову практику й набирати ігрові форму та функціональні зв'язки.

- Які подальші плани команди? Коли наступна контрольна гра?

- Була запланована гра з «Краматорськом», але там вийшли накладки. 23 лютого заключна гра на зборах у рамках першого туру турніру «Полтавська весна».

- Гра з «Олімпією» відбувалася у День закоханих. Якось його відзначали? Говорили про це в команді?

- Якщо чесно, то навіть ніяких жартів не було. Всі були сконцентровані на грі.

- Крім оголошеного квартету новачків команди, чи є гравці, які ще поповнили команду?

- На цей час нікого. Переглядаємо. Ще є час переглянути хлопців, які підійдуть, щоб підписати повноцінний контракт.

Пресслужба ФК «Гірник-Спорт»
2022