Новини

Артем Мильченко: «Вдвічі приємно забивати голи у своєму рідному місті»

Артем Мильченко став героєм матчу із «Поліссям», у якому «Гірник-Спорт» здобув перемогу із рахунком — 1:0 та оформив першу довгоочікувану домашню перемогу у поточному чемпіонаті.

- Дуже важлива для нас перемога, нарешті ми набрали хід, почали перемагати суперників, набирати очки у кожному матчі, - каже Артем. - «Полісся» - це принципіальний суперник, нехай в них були незіграні матчі, але вони були нашими конкурентами у таблиці. Ми розуміли, що це дуже сильна команда з дуже якісним підбором гравців, тому перемога приємна вдвічі.

- Чи не тиснув на тебе авторитет гравців «Полісся», які мали за плечима багатий досвід ігор в УПЛ?

- Цей факт лише мотивував нашу команду на боротьбу. Ми бажали вийти та довести, що ми граємо не гірше. Можливо і цей фактор зіграв певну роль у нашій перемозі, тому що ми двічі виграли у «Полісся» у поточному чемпіонаті.

- Сьогодні ти забив другий свій гол у чемпіонаті. Як і перший твій гол він став переможний. Ти завжди готовий до того, аби атакувати ворота суперника?

- Моя позиція не передбачає велику кількість забитих м`ячів, але маю обов`язок наносити удари по воротах. Зараз можна сказати забив класичний гол для опорного півзахисника, підібрав м`яч, вдарив по воротах та забив гол. Все чудово. Ми виграли.

- Удар був прицільним, ти побачив відкритий кут воріт?

- Побачив кут, покотив лівою, яка слабкіше за мою праву ногу, але влучив у ворота. Все, більше нічого не треба було вигадувати.

- Твій гол допоміг «Гірнику-Спорт» здобути першу домашню перемогу...

- Так, це був дуже неприємний момент. Не могли переграти суперників вдома у присутності своїх вболівальників. Це погано, що ми перемогли вдома лише у другому колі. Але це нарешті сталося і сподіваюсь, що це буде не остання наша домашня перемога у чемпіонаті.

- У Житомирі ви виграли із рахунком 2:0, чи вдалося вам забути той матч, аби той результат не завадив налаштуватися на домашню гру із «Поліссям»?

- З моменту тієї гри минуло багато часу. Налаштовувалися конкретно на домашню гру із «Поліссям» вже у другому колы. Не звертали уваги на попередні матчі суперника навіть з іншими командами. А взагалі, наші думки були лише про нашу гру та про можливість заробити очки у турнірну таблицю.

- Відчуваєш щасливий момент від того, що забив гол у своєму рідному місті, який дав привід радіти усім вболівальникам «Гірника-Спорт», у тому числі, які тебе добре знають та протягом багатьох років слідкували за твоєю кар`єрою?

- Забивати голи завжди приємно. Вдвічі приємніше це робити у своєму рідному місті. Після матчу вболівальники, серед яких було багато моїх знайомих, одразу дякували гравцям нашої команди, а ми дякували їм за підтримку.

Дмитро БУЛИГА, пресслужба ФК «Гірник-Спорт»
2021