«Гірник-Спорт» поступився «Кременю»

У домашньому матчі 4-го туру «Гірник-Спорт» мінімально поступився сусідам із «Кременя». Вирішальним вийшов момент на 40-й хвилині, коли Андрій Глоба зі штрафного віправив м’яч у сітку воріт господарів поля.
«Гірник-Спорт»: Проценко, Шептіцький, Мороз-к, Черниш, Юрченко, Черткоєв (Кальчук, 80), Орнат (Гора, 69), Дмитрієв, Посєвкін (Петров, 46), Нижник (Жуков, 46), Еффіонг (Молько, 46).
Запасні: Веклич, Подрезан, Козлов, Чібуезе.
Головний тренер: Валерій Куценко.

«Кремінь»: Матус, Сидоренко, Дудник, Товкач (Дихтярук, 87), Костюк, Панчишин-к (Азізов, 87), П’ятибрат (Кірєєв, 54), Савіцький, Галоян (Касімов, 54), Глоба (Вівдич, 69), Трофимюк.
Запасні: Оксененко, Жданович, Рокотянський, Златьєв, Аркуша.
Головний тренер: Роман Локтіонов.

Попередження: Гора, 87 – Кірєєв, 90+1, Савіцький, 90+3, Матус, 90+4.

Арбітр – Іван Салаш (Калуш). Асистенти – Володимир Алавук (Житомир), Заур Курбанов (Херсон). Резервний арбітр – Олександр Садовий (Кременчук). Спостерігач – Олександр Головков (Сєвєродонецьк).
Серію гострих моментів цього матчу розпочала помилка у обороні «Кременя»: не порозумілися Товкач та Матус, після чого Нижник спробував з гострого кута влучити у ворота, але м’яч пройшов вище воріт. На 30-й хвилині вже Андрій Глоба перевірив пильність Ярослава Проценка с гострого кута, але голкіпер «гірників» відбив цей удар.

Ще раз про себе Глоба нагадав, коли влучив у ворота зі штрафного на 40-й хвилині та відкрив рахунок – 0:1. Після пропущеного голу «Гірник-Спорт» одразу пішов на ворота «Кременя» і створив два гострих моменти.

В одному з них Дмитрієв після сильної передачі на нього в один дотик спрямовував м'яч у ворота, але на його шляху опинився воротар "Кременя" Артем Матус, а потім у Еффіонга була можливість зрівняти рахунок, але м’яч після його удару головою пройшов поруч зі стійкою воріт.
Після перерви Валерій Куценко зробив корективи в атакуючий лінії і провів на полі одразу три заміни. У гру вступили Жуков, Молько та Петров, а потім Дмитрєів спробував дальнім пострілом атакувати ворота «Кременя», але удар був неточним. Потім Максим Шептіцький виконав удар зі штрафного, але Артем Матус узяв м’яч до рук.

На 73-й хвилині Ярослав Проценко врятував «гірників» від другого голу, коли виконав сейв після виходу віч-на-віч Трофимюка. Потім вже з’явився дуже гострий момент від господарів поля: Богдан Гора виконав дальній удар, після якого Матус із труднощами перевів м’яч на кутовий.

Ще раз Трофимюк потурбував ворота «Гірника-Спорт», але Проценко після рикошету відбив і цей удар. «Гірник-Спорт» до останнього намагався уникнути поразки, і мав дуже гарний момент у компенсований час, але Євгенія Мороза випередив захисник «Кременя».

Сусіди із Кременчука увезли із Горішніх Плавнів першу перемогу у сезоні, а для «Гірника-Спорт» це була друга поразка у чемпіонаті.
Наступний матч «Гірник-Спорт» зіграє у Кубку України. У середу, 23 серпня, команда із Горішніх Плавнів прийматиме «Металіст 1925». Початок зустрічі – о 16:00.