Архів новин

«Не божевільні повинні ще раз подивитися регламент»


«Буває таке, що в нашому футболі регламент не є регламентом, - дивується Петро Каплун. – Це стає зрозуміло після рішення КДК УАФ відносно кубкового матчу «Гірника-Спорт» із «Дніпром-1». Ми зіграли кубковий матч, згідно регламенту Кубка України сезону-2019/2020, який затверджений виконкомом УАФ 12 серпня 2020 року. Читаємо, стаття четверта, там написано: «У матчі змагань дозволяються заміни не більше п’яти футболістів. Заміна, яка не використана в основний час, може бути використана в додатковий час. Під час матчу дозволяється використовувати три можливості для проведення замін в основний час та дозволяється ще одна можливість проведення у додатковий час».


«Нас назвали божевільними, коли ми звернули увагу на цей пункт регламенту, - продовжує Петро Каплун. - То не божевільні, повинні чітко прочитати це. Спеціально для них написано, що у додатковий час є одна зупинка гри для замін, а не дві чи три. І там не пишуть, що зупинка гри переноситься, - каже Петро Каплун. – Так УЄФА рекомендувала і в травні це було прийнято, але у серпні виконком УАФ прийняв у іншій редакції цей документ. На нас полилися потоки бруду, нам казали, «читайте матеріальну частину», так ось він і є регламент. Для чого він пишеться? Хочу звернутися до журналістів, перед тим, як публікувати матеріал, спочатку опублікуйте регламент, щоб його обговорювали. А то, коли публікуєте новини, потім люди починають здогадуватися і згідно симпатій до того, або іншого клубу тримаються тієї чи іншої точки зору. У регламенті все записано та затверджено виконкомом і ніяких розбіжностей тут бути не може». 
За словами Петра Каплуна, «Гірник-Спорт» опротестує в усіх інстаціях, якщо буде винесене рішення не на користь клубу з Горішніх Плавнів.
«Нехай УЄФА розтлумачить правильний у нас регламент чи не правильний? Ми зробили запит до УЄФА тепер очікуємо рішення КДК УАФ, яке ми й досі не отримали. Коли отримаємо рішення, ми надішлемо його в УЄФА і нам все розтлумачать».
2020