"Гірник-Спорт" мінімально поступився ФСК "Маріуполь"

"Гірник-Спорт" у матчі 4-го туру не набрав очок у виїзному матчі проти прямого конкурента у боротьбі за виживання.
ФСК "Маріуполь" - "Гірник-Спорт" - 2:1. Голи: Сьомка Артем, 46 (0:1), Пентелейчук Дмитро, 68 з пенальті (1:1), Літовченко Данило, 83 з пенальті (2:1).
У першому таймі "гірникам" вдалося стримати атакі суперника, а на початку другої половини Артем Сьомка на 46-й хвилині відкрив рахунок.
Після цього тривала рівна гра, долю якої визначили два прикрі епізоди за участі гравців "Гірника-Спорт", після яких були призначені два пенальті, перший з яких був дуже сумнівний.
Спочатку після того, як Владислав Громенко намагався боротися за м'яч, гравець ФСК "Маріуполь" рухнув на газон. Арбітр матчу у цій ситуації побачв порушення правил і призначив перший одинадцятиметровий. А потім воротар "Гірника-Спорт" Георгій Клімов вийшов із воріт і завалив гравця господарів поля.
Обидва пенальті були реалізовані і після цього матчу "Гірник-Спорт" знову перемістився на останній рядок таблиці.
Команді із Горішніх Плавнів нічого не залишається, як намагатися здобувати очки у подальших матчах, у тому числі і у матчі із прямим конкурентом ФСК "Маріуполь", з яким "гірникам" грати вдома.