Архів новин

Гравці Гірника-Спорт не могли знайти тренера

Кубкову боротьбу завершено. Футболісти Гірника-Спорт тепер можуть зосереджитись лише на матчах чемпіонату у Першій лізі. Це стало відомо після завершення зустрічі на Дніпро-Арені, де команда Сергія Пучкова мінімально поступилася команді СК Дніпро-1. Чим була цікава зустріч гірників та дніпрян.

На матч у Дніпро наша команда відправилася у день гри. Напередодні футболісти Гірника-Спорт розповіли про свій настрій. Для головного тренера Гірника-Спорт матч у Дніпрі був знаковим. Саме тут він досяг найбільших успіхів у складі дніпрян. Але ще перед грою зазначив, що СК Дніпро-1, це інший Дніпро, не той за який він грав.

Вже у Дніпрі за дві години до матчу у футболістів була можливість розгледіти усі нюанси великого стадіону. Коли гравці побачили світлини з легендами Дніпра, то ніяк не могли знайти свого наставника. Поки їм на допомогу не прийшов тренер воротарів Олег Божко та сам Сергій Пучков, який у складі Дніпра був дворазовим чемпіоном СРСР. Ось тут він у верхньому рядку - третій зліва.

Але зараз у Дніпрі інші футбольні часи. Замість тієї команди, яку ми знаємо з фіналу Ліги Європи, з’явилися два клуби Дніпро. Обидва грають на цій арені. Аби не переплутати - працівники Дніпро-Арени їх називають дуже коротко - ФК та СК. Наша команда грала саме з СК, у складі якого є досвідчені гравці з премєр-ліги, такі як Сергій Кравченко та Володимир Польовий.
Гірник-Спорт активно почав матч та першим забив швидкий гол, який арбітр зустрічі все ж таки відмінив. Після дуже сумнівного епізоду Дніпро пішов в атаку та відкрив рахунок на двадцятій хвилині. Передачу Юрія Бровченка, замкнув Дмитро Сула - 1:0.

Згодом від другого голу нашу команду врятував Віталій Мирний, який ногою відбив м’яч після удару Владислава Войцеховського.

Перед перервою Гірник-Спорт зобов’язаний був зрівнювати рахунок, але Костянтину Чернію не вдалося вдарити по воротах аби зробити передачу. Другий тайм вже не був таким насиченим на гольові моменти, проте боротьба була запеклою. Гравці не шкодували себе на газоні, шматок якого дістався хлопчикам, які подавали м`ячі.

Наприкінці матчу гірники часто атакували, але цього дня переможцями були господарі поля, які й пройшли у наступний етап. Тепер Гірник-Спорт готується до матчу тринадцятого туру Першої ліги. Він пройде, у понеділок, 25 вересня. У Києві наша команда зіграє зі столичною Оболонню-Бровар. Початок матчу о дев’ятнадцятій нуль-нуль.