![](https://static.tildacdn.com/tild3161-3265-4233-a630-353064386630/Gert_2020_09.jpg)
НОМІНАЦІЯ «ГОЛ ТУРУ»
Один із найкращих голів ударами головою записав на свій актив Горбаченко з «ВПК-Агро». Розкішні штрафні наштампував «Гірник-Спорт» – старожил Батюшин і новачок Герт постаралися. Горбик на полі та маленький рикошет від ноги суперника допоміг Пісному з «Альянсу». Кого з них вибрати? У кожного з нас буде своя думка. За якість виконання та гострий кут обстрілу ми віддаємо перевагу саме Герту. Цитуємо звіт: «Гірник-Спорт показав, як потрібно забивати зі штрафних – до Батюшина приєднався Герт. Збунь отримав по ногах на правому фланзі, а новачок клубу з Горішніх Плавнів потужно вистрілив в ближній кут – гольова помилка від Олійника і перша поразка «Кременя» в сезоні».
НОМІНАЦІЯ «MAN OF THE MATCH»
Чудово в центрі поля виглядав Батюшин, який відзначився першим голом, але все ж найкращим варто визнати Герта. Феєрив на брівці, зміщувався до центру і увінчав поєдинок дебютним голом у складі "Гірника-Спорт".