«Агробізнес» - «Гірник-Спорт - 0:1

У матчі 7-го туру «Гірник-Спорт» у Волочиську перервав невдалу для себе серію після виїзної перемоги над «Агробізнесом». Команда Ігоря Жабченка оформила другу перемогу у чемпіонаті. Обидва переможні поєдинки «гірники» провели в гостях.

«Агробізнес» – «Гірник-Спорт» - 0:1. Гол: Ямполь, 53.

«Агробізнес»

30. Мозіль, 11. Синиця (19. Когут М.), 17. Курило (к), 15. Слотюк, 13. Черненко (20. Гудзинський, 85), 8. Вербний (80. Семенюк, 46), 10. Юхимович, 14. Думанюк, 25. Груша, 21. Бойчук, 18. Когут І.

Запасні: 1. Задерейко, 31. Артим, 3. Карась, 12. Смаєв.

«Гірник-Спорт»

23. Кліщук, 3. Чуєв (19. Сафіханов, 72), 5. Кравчук (к), 24. Цвіренко, 14. Шинкаренко, 15. Ямполь (22. Твердохліб, 74), 7. Сьомка, 10. Паламар,8. Мильченко (6. Кулаковський, 83), 77. Яворський, 11. Понєдєльнік.

Запасні: 26. Клімов, 15.Черниш, 17. Кожевніков,  21. Коста Жуніор Клебер.

Тренер – Юрій Сак.

Попередження: Твердохліб, 90+1 - Когут І., 10.

Вилучення: Нагорний, 90+1

4 вересня 2021 рік. Чемпіонат України. Перша ліга. 7 тур. Волочиськ. Стадіон «Юність». 13:15.

Арбітр – Євгеній Цибулько (Черкаська область).

Асистенти: Богдан Хімич (Київ), Ростислав Якимик (Львів). Четвертий арбітр – Артем Трач (Тернопіль).

У матчі сусідів по турнірній таблиці «Гірник-Спорт» більш активним був у атаці протягом першої половини. «Агробізнес» вичікував свій шанс на контратаках, але серйозних загроз воротам Андрія Кліщука до перерви не було. У другому таймі «гірники» продовжили активну гру і ці зусилля принесли результат. Один із найбільш активних гравців у складі «Гірника-Спорт» Артем Сьомка виконав подачу з лівого флангу і Ярослав Ямполь ударом головою не залишив шансів голкіперу «Агробізнеса». Досвідчений півзахисник забиває голи за «гірників» вже другий матч поспіль.

Надалі «Гірник-Спорт» мав ще кілька можливостей, аби збільшити рахунок. Забити другий гол мав Вадим Яворський, який результативно зіграв у кубковому поєдинку із «Металургом». Втім, до фінального свистка рахунок не змінився. Більш того, «Агробізнес» догравав гру у меншості після вилучення наприкінці матчу Ігоря Нагорного.

Ця перемога дозволила «Гірнику-Спорт» піднятися на один рядок у таблиці і посідати 14-ту сходинку, на який перебував саме «Агробізнес», але тепер він 15-й.

Наступну гру «Гірник-Спорт» проведе у неділю, 12 вересня. Це буде матч 8-го туру чемпіонату України у Першій лізі проти «Поділля» із Хмельницького. Початок – о 13:15.