Штрафні принесли перемогу «Гірнику-Спорт»

«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – «Кремінь» (Кременчук) – 2:0.
Голи: Батюшин, 65 (1:0), Герт, 87 (2:0). 21 вересня 2020 року. 3 тур. Горішні Плавні. Стадіон спорткомплексу «Юність». Без глядачів.

«Гірник-Спорт»: Ситников, Шопін, Калугін, Карась, Герт, Мурза, Семенів (Чередниченко, 59), Чепелюк, Батюшин (к), Гоменко (Твердохліб Є., 46), Збунь (Герасимець, 85). Запасные: Жмурко, Черниш, Суханов, Малышкін, Петрусенко. Головний тренер: Ігор Жабченко.

«Кремінь»: Олійник, Мягков, Головко (Бородай, 10, Кривенко, 56), Курелех, Чеботаєв, Бичков, Геловані (Галата, 82), Зубков, Островський (Білоус, 46), Сорокін, Куліш. Запасные: Данкович, Закорський, Брюхов, Молько, Кучеренко. Головний тренер: Олександр Головко.

Попередження: Батюшин, 19, Чепелюк, 80 - Курелєх, 36, Бородай, 42, Зубков, 59.

У першому таймі була рівна гра, за якої обидві команди створювали небезпечні моменти. У «Креміня» мали шанс забити Куліш та Бичков, «Гірник-Спорт» завершував свою атаки дальніми пострілами.

Доля матчу вирішалася у другому таймі. Успіх господарям принесли два стандарти. Спочатку Ілля Чередниченко, який тільки вийшов на заміну, заробив штрафний. Цей удар на 65-й хвилині результативно пробив Юрій Батюшин – 1:0.

Потім наприкінці матчу вже Олексій Збунь змусив суперника порушити правила неподалік штрафного майданчика на правому фланзі. Здавалося, що Андрій Герт буде робити навіс, але на 87-й хвилині він вирішив пробити по воротах і влучив у ближній від голкіпера кут воріт – 2:0.

«Гірник-Спорт» здобув першу перемогу в чемпіонаті і набрав чотири очки. Свій наступний матч команда з Горішніх Плавнів проведе у суботу, 26 вересня у місті Дніпро. У виїзному матчі 4-го туру «Гірник-Спорт» гратиме із «ВПК-Агро» (Магдалинівка). Початок зустрічі о 16:00.