Новини

ЖАБЧЕНКО: «Реакції на непризначені пенальті й досі немає»

Головний тренер «Гірника-Спорт» Ігор Жабченко розповів проєкту «ПРОФУТБОЛ» Digital про непризначені пенальті у матчах за участі «гірників» та про молодь, яка зараз складає основу команди із Горішніх Плавнів.

Розмова Ігоря Жабченка із журналістом проєкту «ПРОФУТБОЛ Digital» почалася із обговорення подій у дербі із «Кременем»:

- «Кремінь» - це взагалі, щось неймовірне. Взагалі жодного пенальті не поставити. Якщо, я не правий то хай мені розтлумачать щодо чотирьох пенальті у грі проти «Кременя».

Ми звертаємося до комітету арбітрів та не отримуємо ніякої реакції від них. Пишемо листи, а вони не реагують на них.

Суперечливі моменти були присутні і у матчі з лідером турнірної таблиці з черкаським «ЛНЗ». Тренери «Гірника-Спорт» мають багато запитань до арбітрів. З нетерпінням чекають, на роз’яснення гри рукою у штрафному майданчику.

- Останні 5 турів починаючи з «ЛНЗ», «Скорук», «Полтава», «Кремінь». Хай вони нам розкажуть нові правила. Можливо тим командам які я перерахував, вони так грати можуть, - каже Ігор Жабченко. 

- Як, ви вважаєте – це спеціально робиться проти вашої команди чи ні, чи якесь співпадіння?

- Дивіться - це не спеціально проти нашої команди робиться, - розповідає головний тренер «Гірника-Спорт». - Сьогодні, у країні війна. Люди самі все розуміють, краще вони б ще більше допомагали ЗСУ, а не витрачали фінансовий ресурс в якісь фемічні події.Зараз у Першій лізі грає багато молодих футболістів, які можуть проявити себе. Особливо багато молоді у «Гірнику-Спорт», яка отримала шанс отримати досвід та за приємних обставин звернути на себе увагу представників команд УПЛ. Можливо і у складі «гірників» є потенційні кадри для клубів української прем’єр-ліги.

- До нас прийшов Бодня з «Динамо» Київ. Хондак приєднався до нас. Вони пройшли школу київського «Динамо», а до нас прийшли на невеликі відносно інших клубів Першої ліги зарплати.

Ми не маємо премій, бо зараз складна ситуація в Україні. І футболісти все це розуміють. І вони сюди прийшли, щоб звідси піти далі.

Я їм наголошую що, тут гроші не заробляють вони зароблять собі ім’я. Заробляють гроші у прем’єр- лізі, - запевнив Ігор Жабченко.
2022