«Гірник-Спорт» - «Кремінь» - 1:2

«Гірник-Спорт» у матчі 11-го туру із «Кременем» першим відкрив рахунок, але протягом матчу пропустив два м’ячі і не зумів здобути очок у грі із сусідами із Кременчука.

Голи: Громенко Владислав, 37 (1:0), Азізов Давронбек, 39 (1:1), Фальковський Данило, 78 (1:2)

«Гірник-Спорт» вже у дебюті поєдинку забив м’яч, але через офсайд гол Владислава Горбаченка не був зафіксований.

На 20-й хвилині у штрафному майданчику «Кременя» виник суперечливий епізод: м’яч влучив у руку Давранбека Азізова, який вже був на газоні, але його рука припинила шлях м’яча до воріт. Втім, гру не було зупинено і арбітр зустрічі Сергій Подригуля з Луцька не звернув уваги на цей епізод.

Вже під кінець тайму господарям все ж таки вдалося відкрити рахунок. На 37-й хвилині Владислав Шинкаренко довгим пасом знайшов Владислава Горбаченка, який відпасував на Сулеймана Сейтхалілова. Його удар голкіпер «Кременя» Даніїл Єрмолов відбив, втім Владислав Громенко першим встиг до м’яча і відкрив рахунок у матчі – 1:0.
«Кременю» знадобилося дві хвилини, аби зрівняти рахунок. Данило Фальковський заробив штрафний, з якого майстерним ударом Давронбек Азізов відправив м’яч у ворота господарів – 1:1.

У другому таймі тривала рівна гра, але тепер вже «Кремінь» значно частіше виходив у атаку. На 72-й хвилині зусилля гостей принесли їм успіх. Давронбек Азізов відпасував на Дениса Галату, який переправив м’яч на Сімона Галояна, а той, коли знаходився спиною до воріт «Гірника-Спорт» відкинув м’яч на Данила Фальковського, який вразив ворота «гірників» - 2:1. Цей рахунок зберігся до кінця поєдинку. «Гірник-Спорт» вже сьомий матч поспіль не може здобути перемогу і продовжує замикати вісімку групи «Б». «Кремінь» завдяки перемозі у Горішніх Плавнях, здобув четверту перемогу і піднявся на третю сходинку таблиці.

«Гірник-Спорт» свій наступний матч проведе 12 листопада у Києві. У матчі 12-го туру команда з Горішніх Плавнів на виїзді зустрінеться із «Оболонню».