Новини

МИКИТІН: «Не сподобалось, як ми виходили із оборони в атаку»

Головний тренер запорізького «Металурга» Володимир Микитін прокоментував події у поєдинку у Горішніх Плавнях за участі його команди проти «Гірника-Спорт».

- Володимире Богдановичу, вдруге поспіль ви здобуваєте перемогу на стадіоні «Юність», перемога у контрольному матчі та зараз. Все було знайоме вам, за рахунок чого сьогодні перемогли?

- По-перше, не варто порівнювати контрольні матчі з чемпіонатом. А по-друге, сьогодні був дуже важкий матч. Для хлопців це – був один з найдовших матчів у їхній кар’єрі. Гру було перервано майже на дві години через повітряну тривогу.

У першому таймі ми виглядали досить впевнено, за рахунок чого ми забили гол. У другому таймі ініціативою володіли суперники, а ми намагались зберегти рахунок. Такі матчі закаляють футболістів. Сьогодні ми показали характер.

На минулому тижні ми не зіграли матч зі «Скоруком» і ми боялись втратити ігровий тонус. Хочу подякувати керівництву нашого клубу за оперативність, що вдалось домовитись та зіграти поєдинок у Горішніх Плавнях. Ми приїхали ще вчора та змогли налаштуватись на сьогоднішній матч.

- Звісно, що забитий гол у дебюті гри значно вплинув на хід поєдинку, але також він вплинув і на гру «Металурга»?

- Звичайно, ми намагались закріпити цю перевагу ще у першому таймі. Забили важливий гол, ми мали не так багато моментів. Мені зовсім не сподобалось, як ми виходили із оборони в атаку. Сьогодні, «Гірник-Спорт» не дав нам змоги зіграти у свій футбол. Було видно, що суперник нас вивчив. Нам було дуже складно сьогодні.

- У команді ви маєте досвідчених гравців можна сказати, що перевага над суперником ще була й у кількості досвідчених гравців?

- Звичайно, ми так і будуємо команду, щоб у складі повинні бути не тільки молоді гравці, а й досвідчені футболісти. На досвіді інших навчається наша молодь. Ми маємо дуже гарний баланс. У своєму складі маємо гравців, які вже зарекомендували себе в інших клубах, а зараз проявляють себе тут.

Пресслужба ФК «Гірник-Спорт».
2022