Новини

Бойова нічия у Горішніх Плавнях

«Гірник-Спорт» у домашньому матчі десятого туру поділив очки із «Скоруком» із Томаківки. Сусіди по турнірній таблиці зіграли унічию – 1:1.


«Гірник-Спорт» - «Скорук» - 1:1


Голи: Шмигельський Богдан, 6 (0:1), Підручний Денис, 75 (1:1)У дебюті зустрічі перша контратака «Скорука» принесла успіх гостям. Після передачі від Артема Перебори прицільним ударом атаку замкнув Богдан Шмигельський – 0:1.

Надалі «гірники» мали велику територіальну перевагу та створили багато небезпечних моментів, але реалізувати одні із багато чисельних атак команді із Горішніх Плавнів вдалося на 75-й хвилині. Артем Сьомка виконав довгу передачу у штрафний майданчик суперника, після чого Денис Підручний опинився сам на сам із голкіпером Ігорем Варцабою, який відбив удар гравця «Гірника-Спорт», але потім м’яч влучив у Підручного та відскочив у ворота – 1:1.

Після цього у наступній атаці Юрій Сеницький не реалізував можливість вивести «Гірник-Спорт» вперед. Пізніше Тимофій Сухар мав спробу подарувати перемогу «Скоруку», але м’яч пролетів вище воріт.

У підсумку команди завершили матч бойовою нічиєю, яка не влаштувала жодну із команд, адже після цього поєдинку в активі сусідів по таблиці «Гірника-Спорт» та «Скорука» залишилося по одній перемозі і саме ці команди замикають турнірну таблицю у групі «Б».

Наступний матч «Гірник-Спорт» проведе у неділю, 6 листопада. У домашньому матчі 11-го туру  «Гірник-Спорт» зіграє із «Кременем».
2022