Новини

Тимошенко та Романов – у збірній 23-го туру!

У символічній збірній 23-го туру за версією Sport Arena опинилися два гравці «Гірника-Спорт» - захисник Ілля Тимошенко та півзахисник Сергій Романов. Ось яку характеристику надали експерти гравцям «гірників».


ІЛЛЯ ТИМОШЕНКО – ЦЕНТРАЛЬНИЙ ЗАХИСНИК «ГІРНИКА-СПОРТ»:

«Оборона – фундамент гри й один із найважчих для побудови ігрових компонентів, і тут треба віддати належне тренерському штабу Гірника-Спорт», який, фактично втративши під час зимового антракту 90% попереднього складу, зумів навесні награти і навіть налагодити певну боєздатність молодої задньої ланки. Минулого туру ми відзначали Чуєва, цього разу віддаємо належне Тимошенку. Ілля не лише здорово відіграв біля своїх воріт (а він двічі блокував небезпечні удари й став одним із найкращих у турі за кількістю перехоплень), а й відкрив рахунок після підключення на кутовий від Романова».


СЕРГІЙ РОМАНОВ – ПІВЗАХИСНИК «ГІРНИКА-СПОРТ»:

«Поміж швидкими й технічними Лукасом і Чередниченком Романов вів атаки своєї нової команди. Зв’язував лінії, виступав плеймейкером і виконавцем стандартів. Саме з подач Сергія забивали Тимошенко та Лукас, а сам атакувальний півзахисник, який тяжіє до правого краю, не раз загострював гру й міг забивати сам. Перемога над 3:0 над Кристалом – перша перемога в весняній частині сезону для оновленого Гірника-Спорт, а також найкращий матч особисто Романова із минулого сезону. Оренда в Горішні Плавні йде йому на користь».
Також Сергій Романов потрапив до символічної збірної туру і за версією сайту Footboom.
2021