«Гірник-Спорт-2» вирвав перемогу над «Великою Багачкою»!

У дебюті гри команди обмінялися забитими м’ячами. Спочатку на 2-й хвилині гості відкрили рахунок із пенальті, який реалізував Михайло Прядко – 0:1. Але в наступній атаці на 3-й хвилині «Гірнику-Спорт-2» вдалася атака, після якої Роман Прутян відновив рівновагу – 1:1. У другому таймі команди мали однакові шанси вийти вперед. Наприкінці матчу господарі поля провели небезпечні контратаки, які не вдалося завершити результативно. «Гірник-Спорт-2» боровся до останнього і на компенсованій четвертій хвилині Володимир Корольков зі штрафного забив переможний м’яч – 2:1.
Навіть після цього, господарі поля мали шанс збільшити перевагу перед матчем-відповіддю, але остання атака, у якій був непоганий шанс забити гол, не принесли успіху другій команді «гірників».

Мінімальна перемога над лідером групи «Б» у чемпіонаті Полтавщини командою «Велика Багачка», надала емоційний заряд футболістам «Гірника-Спорт-2» та принесла радість багато численним вболівальникам, які цього дня прийшли підтримати другу команду «гірників».

Наступний матч «Гірник-Спорт-2» проведе у понеділок, 21 червня. Це буде гра чемпіонату Полтавської області. Матч відбудеться на стадіоні СЗОШ № 5 ім. Л.Бугаєвської. Початок гри – о 17:00.