Новини

«Гірник-Спорт» мінімально поступився сусіду по таблиці

«Гірник-Спорт» у матчі 8-го туру на виїзді поступився сусіду по таблиці «Чернігову-ШВСМ» із рахунком – 0:1.

Долю матчу вирішив прикрий для «гірників» епізод на 31-й хвилині матчу: Максим Шумило скоріш за все намагався з правого флангу виконати подачу у штрафний майданчик в один доти, але м’яч у гравця чернігівців зрізався з ноги і влетів у дальній кут воріт «Гірника-Спорт». Вийшов досить видовищний гол, але неприємний для нашої команди гол.

До перерви «Гірник-Спорт» двічі атакував ворота суперників зі штрафних, намагався зрівняти рахунок Нсіні, але ці спроби не принесли результату гостям. У другому таймі команди не напрацювали не тільки на будь-якій шедевр, а й не спромоглися вразити ворота один одного. У підсумку «Чернігів-ШВМС» здобув другу перемогу у чемпіонаті перервав серію із шістьох поразок поспіль та зрівнявся за очками із «Гірником-Спорт».

Свій наступний матч «Гірник-Спорт» проведе у неділю, 24 вересня. У домашній грі 9-го туру «гірники» зустрічатимуться із «Інгульцем».