Новини

Вітання Дмитру Височину!

15-го листопада свій день народження святкує гравець «Гірника-Спорт» Дмитро Височин, якому виповнилося 23 роки.

Дмитро Височин є вихованцем футболу Кіровоградщини. Футбольний шлях він розпочав у Кропивницькому у складі «Зірки-2» у першій лізі ДЮФЛУ. Потім у Дмитра ули виступи за «Зірку» в вищій лізі ДЮФЛУ. Також грав у чемпіонаті Кіровоградської області за аматорські команди «Агротех» (Тишківка), ФК «Інгул» (Кропивницький) та ФК «Первозванівка» (Первозванівка). Також Дмитро Височин має досвід виступів у футзалі у чемпіонаті міста Кропивницький.

У складі «Гірника-Спорт» Дмитро Височин дебютував у професіональному футболі, коли взяв участь у кубковій грі проти команди «Тростянець» із однойменного міста. Тоді у виїзному матчі «гірники» перемогли із рахунком 2:1, а Дмитро Височин відіграв увесь матч.

Дмитро Височин плідно працює на тренуваннях та докладає максимум зусиль аби відповідати рівню гравця Першої ліги та збільшувати активі своїх матчів у професіональному футболу та досягти тут значних успіхів.

Щиро вітаємо Дмитра Височина із днем народження!


Від усієї душі хочемо побажати тобі щастя, здоров’я, благополуччя, а так же як можна більше починань, які в подальшому завершаться так, як ти задумав.


Нехай кожен день тобі приносить море досягнень і перемог!


Завжди крокуй впевнено вперед і пам’ятай, що ти зможеш досягти всього своєю старанною працею!

2023