Новини

«Гірник-Спорт» зіграв контрольний поєдинок із «Олександрією»

У рамках підготовки до нового сезону «Гірник-Спорт» провів свій черговий спаринг на Кіровоградщині. Команда із Горішніх Плавнів зіграла на виїзді із «Олександрією», яку очолює головний тренер Руслан Ротань, з яким наша «молодіжка» вперше в історії здобула путівку на Олімпіаду. Гра відбулася на головній арені КСК «Ніка». У дебюті поєдинку успіх господарям принесли два стандарти: на 7-й та 9-й хвилинах. До перерви «Олександрія» ще двічі засмутила «Гірник-Спорт»: на 22-й та 45-й хвилинах. Навіть за такого ходу подій у «гірників» були можливості забити бодай один гол, але зробити цього не вдалося.

У другому таймі «Гірник-Спорт» оновив склад, як і відбулися зміни у суперника. Рахунок після перерви змінився лише одного разу: на 52-й хвилині «Олександрія» знову засмутила «гірників». Після перерви команда із Горішніх Плавнів грала активніше у атаці, але напрацювати на гол «Гірнику-Спорт» так і не вдалося. Перемога господарів із рахунком – 5:0.

Наступний контрольний поєдинок «Гірник-Спорт» проведе вдома у суботу, 15 липня із «Кременем». Команда із Горішніх Плавнів продовжує працювати за графіком два тренування на день, під час яких тренерський штаб продовжує перегляд новачків та визначається із складом команди на сезон-2023/2024.